ĪSTA BRĪVĪBA - no jebkādiem ieradumiem, dvēseles sāpēm un atkarībām!

Apmeklētāji

Šobrīd lapu skatās: 
7 viesi 

Keitija Rota

Autors Administrator | 06.04.11 |  E-pasts Array Drukāt Array PDF 

Keitija Rota

Keitija Rota (Katie Roth)

Esmu angliete, kura dzīvo Latvijā jau 12 gadus. Arī esmu pateicīga Jēzus Kristus sekotāja, kura cīnas ar dusmām. Tad, kad cilvēki skatās uz mani, viņi bieži domā, ka ar mani viss ir kārtībā. Man ir labs vīrs, brīnišķīgi bērni, labi dzīves apstākļi, interesants darbs utt.

Bet, ja tie cilvēki varētu redzēt to, kas notiek manās domās un manā sirdī, tad viņiem būtu pavisam cits priekšstats par mani. Tāpēc esmu tik pateicīga par programmu Īsta Brīvība.
Vienā vakarā 2009. gada maija beigās es sēdēju pie datora un, laiski sērfojot pa internetu, atradu “Īsta Brīvība” kristīgās divpadsmit soļu programmas mājas lapu. Tur es klausījos sievietes liecību par viņas atveseļošanās ceļojumu no ievainojumiem, kurus viņa bija ieguvusi no tēva, kurš viņu bērnībā bija ļaunprātīgi izmantojis. Viņas liecība mani spēcīgi iespaidoja un tanī naktī Dievs mani uzrunāja sapnī. Viņš man atklāja, ka turpmāk es darbošos šajā programmā - ka tā kļūs par pamatu visā, ko es darīšu draudzē un vispārīgi dzīvē. Tā sākās mans atveseļošanās ceļojums.

Kopš tā laika, es esmu iemācījusies, kā darbojas šī programma. Es sāku apmeklēt sapulces Amerikā aizpagajušajā vasarā un pēc tam, kad atgriezos Latvijā, mēs sākam tikties divās mazajās grupās, lai saprastu, vai šī programma derētu arī Latvijā. Kaut pagaidām es esmu tikusi tikai līdz piektajam solim, es jau esmu piedzīvojusi lielu brīvību. Pirmajā nodarbībā mēs mācijāmies par noliegumu un man bija iespēja atzīt citu priekšā, ka es nespēju pārvarēt savu tieksmi rīkoties nepareizi, un ka manu dzīvi ir grūti mainīt. Nākamās nedēļas laikā man bija vairākās situācijas, kurās man bija iespēja izvēlēties, kā tikt galā ar savām dusmām - vai nu eksplodēt, turēt tās iekšā, mēģināt atriebties caur sāpīgiem vārdiem, vai veselīgi aprunāties par sāpēm un atzīt arī savu vainu šajās konfliktu situācijās. Bija tik liels spēks faktā, ka es citiem biju stāstījusi par savu cīņu ar dusmām un ka nākamās nedēļas tikšanās laikā man būs iespēja stāstīt par uzvaru šajā lietā, es atradu spēku un drosmi pareizi rīkoties. Biju tik priecīga! Jēkaba vēstulē piektā nodaļā sešpadsmitājā pantā ir rakstīts “Izsūdziet cits citam savus grēkus un aizlūdziet cits par citu, ka topat dziedināti.” Es patiešām esmu piedzīvojusi šo patiesību savā dzīvē un gaidu ar prieku to, ko Dievs vēl darīs manā dzīvē caur šo programmu!

 

katieroth
Tel. 28694273
e-pasts

madona-map