ĪSTA BRĪVĪBA - no jebkādiem ieradumiem, dvēseles sāpēm un atkarībām!

Apmeklētāji

Šobrīd lapu skatās: 
11 viesi 
Autors Keitija Rota | 20.04.11 |

Alkohols un narkotikas - Bila Spehta liecība

Tas ir apbrīnojami, kas notiek, kad Dievs pieskaras un satver tavu sirdi, un tieši to atspoguļo mans stāsts.
Es esmu atkarībnieks, kas atrodas atveseļošanās procesā, esmu bijis alkoholiķis, kurš 1994.gada 31.janvārī atteicās no alkohola atkarības. Šī bija visbaismīgakā un visgrūtākā lieta, ko esmu darījis sava dzīvē, proti – mēģināt saprast, kā dzīvot bez alkohola, un atklāt to cilvēku, kas slēpies aiz šīs atkarības aizsega. Vienīgais, kas palīdzēja man iziet tam cauri, bija vislabākais lēmums, ko esmu pieņēmis savā dzīvē, un tas ir - atļaut Kristum ienākt manā dzīvē. Es zināju, ka nespētu to darīt pats savā spēkā, un kad gāju cauri 2.solim, tad sāku ticēt, ka Dievs varētu atjaunot manī skaidru prātu.
Nākamais solis bija atļaut Kristum ienākt manā dzīvē, un atdot savu gribu un dzīvi Viņam, un tas ir 3.solis. Es vēl īsti nesapratu, kur tas mani beigās novedīs, un tas ir ļoti pārsteidzoši, ko Tas Kungs spēj paveikt, pat ar tādu atkarīgo kā mani.

Kad atkarības izraisītie efekti sāka zaudēt spēku manā dzīvē un kad sāku saprast, kā dzīvot dzīvi “skaidrā”, tad manā priekšā pavērās bilde un man nāca apjausma, kāpēc tas viss mani novedis tur, kur es atrados. Piedzīvojot ļoti grūtu bērnību, kā arī dažus traģiskus notikumus savos pusaudža gados, manī radās gan nemiers, gan depresija un es to ārstēju pats, izmantojot narkotikas un alkoholu.
Kad pieauga manas attiecības ar Jēzu, abi šie traucējumi sāka izgaist, un manī radās spēks būt godīgam par sevi. Tagad es biju gatavs atskatīties atpakaļ uz to, kā esmu sāpinājis citus, un pieņemt Dieva žēlastību par šīm kļūdām, ejot cauri 4. līdz 7.solim. Pēc tam sekoja grūtākais, 8.un 9.solis, atlīdzināt tiem, kam esmu nodarījis pāri. Bija daži, kas nepieņēma manu atvainošanos un nožēlu, un viņiem bija uz to tiesības, bet man vienkārši vajadzēja to pateikt. Tomēr bija kāda sfēra, kur es neko nedarīju, un tās bija attiecības ar maniem vecākiem, par to, ka esmu bijis dumpīgs bērns, jo redziet, man bija smaga bērnība, un bija pārāk sāpīgi vēlreiz atsaukt atmiņā šīs emocijas. Tikai pēc vairākiem gadiem es spēju līdz galam izpildīt šo uzdevumu, un es par to vairāk stastīšu vēlāk.

Ieguvumi no ciešanām
Tagad pilnā sparā sāka notikt pārveidošanās, un manā vietā parādījās jauns cilvēks, tāds cilvēks, kādu Dievs bija ieplānojis un kuru Viņš tagad varēja izmantot pēc Sava prāta. Tagad es jau biju nonācis līdz 10.solim, esot godīgs par savu uzvedību un atzīstot, ka esmu rīkojies nepareizi, lai turpmāk vairs nesāpinātu citus. Pateicoties brīnisķīgai draudzei un jaunajiem kristiešu draugiem, manas attiecības ar To Kungu pieauga, un tagad ik dienas es pieaugu Kristū, tas ir 11.solis. Pētot Dieva Vārdu, es uzzināju daudzas patiesības, un ir kāda Rakstu vieta, pie kuras es atgriežos itin bieži, tā ir vēstule Romiešiem 5: 3-4, un tur ir teikts: “mēs teicam sevi laimīgus arī savās ciešanās, zinādami, ka ciešanas rada izturību, izturība – pastāvību, pastāvība – cerību.” Šī Rakstu vieta man palīdzēja mācīties, kādi ir ieguvumi no ciešanām, un kā Dievs tās izmanto, lai mūs veidotu par cilvēkiem, kas dara Viņa prātu.
Šaja brīdī es sapratu, kāda jēga ir manai pagātnei. Viss nostājās savās vietās, es sapratu,· ka Dievs priekš manis bija sagatavojis kaut ko vairāk. Vēl kāda Rakstu vieta deva man skaidrību, un tā ir vēstule Romiešiem 8:28, kur teikts: “ Un mēs zinām, ka tiem, kas Dievu mīl, visas lietas nāk par labu, jo tie pēc Viņa mūžīgā nodoma aicināti.” Ievēro, tur teikts visas lietas un pēc Viņa nodoma, visas lietas, mana pagātne tiek izmantota uz labu pēc Viņa plāna. Un tagad es biju gatavs 12.solim.

12.solis “Guvuši garīgu pieredzi šo soļu īstenošanā, mēs centāmies nest šo vēsti citiem un apgūtos principus praktizēt visos savos darbos un lēmumos.”· Tagad es zināju, kāda ir Dieva griba manai dzīvei, un tā ir – izmantot savu pieredzi, lai palīdzētu citiem. Ar asarām acīs es lūdzu piedošanu par savu pagātni
Es iestājos skolā un ieguvu sertifikātu, kas apliecina, ka varu strādāt kā padomdevējs ar cilvēkiem, kas ir narkotiku atkarībās. Es arī runāju ar savas draudzes mācītāju par to, kā palīdzēt citiem mūsu draudzē, un tā rezultātā sāku vadīt šo programmu ·„Īsta brīvība”. Lai sāktu šo kalpošanu mēs nolēmam, ka mums kā vadītajiem vajadzētu iziet šo soļu studiju grupu, un tādā veidā sagatavoties kalpošanai. Veidojot ciešākas attiecības un nonākot pie 8.soļa, es pastāstīju grupas biedriem, ka man nav bijusi drosme izlīgt ar saviem vecākiem, un es apsolīju šiem vīriem, ka es to izdarīšu. Tajā vakarā es piezvanīju saviem vecākiem un nākamajā dienā viņus apciemoju. Ar asarām acīs es lūdzu piedošanu par savu pagātni, tadējādi noslēdzot visu, kas bijis pagatnē.
Tikai pateicoties grupas atbalstam un ciešajām attiecībām, es ieguvu drosmi skatīties acīs pagātnes sāpēm. Mēs izgājām cauri soļu grupai un nu jau vairāk kā pirms 3 gadiem uzsākām Īstas Brīvības programmu, un tā spēcīgi darbojas vēl joprojām. Es ne tikai darbojos vadītaju komandā, bet arī biju viens no daudzajiem dalībniekiem, apmeklējot mazās grupas un turpinot tikt galā ar citām cīņām, kas vēl ir manā dzīvē. Tik ļoti, ļoti daudzi ir piedzīvojuši palīdzību caur šo kalpošanu, un vairāki, kas ir piedzīvojuši uzvaras pār problēmām, ir kļuvuši par vadītājiem šajā kalpošanā.
Un tagad stāsta noslēguma daļa. Strādājot kā padomdevējs, es satiku kādu cilvēku Čaku Kelliju, un tuvāk iepazīstoties, Čaks aicināja, vai es nevelētos iesaistīties viņa misijas programmā Latvijā.

„Kungs, es iešu visur, kur vien Tu vēlies” Es daudzus gadus biju teicis: „Kungs, es iešu visur, kur vien Tu vēlies”. Un tajā brīdī man bija jāuzdod jautājums: „Vai es to biju teicis nopietni? Es pat nezinu, kur atrodas Latvija. ”Jūs jau noprotat, ka mana atbilde bija „jā”, un pirmo reizi uz šejieni es atbraucu pagājušajā gadā, lai mācītu par atkarībām un metodēm, kā ar to tikt galā, runājot arī par Īstu brīvību, un cik liela svētība tā ir. Pat savos vispārdrošākajos sapņos ne es, ne arī kāds cits nekad nebūtu domājis, ka es varētu būt tur, kur es esmu šodien, atceroties savu zudušo dvēseli, kas tik bezcerīgi bija iestigusi atkarībās.Tas ir patiesi neticami, kas ir noticis, un tomēr mans stāsts liecina par brīnisķīgajām lietām, kas notiek, kad Dievs pieskaras un satver sirdi.

 

katieroth
Tel. 28694273
e-pasts

madona-map