ĪSTA BRĪVĪBA - no jebkādiem ieradumiem, dvēseles sāpēm un atkarībām!

Apmeklētāji

Šobrīd lapu skatās: 
12 viesi 
Autors Džo Volters | 11.04.11 |

"Īsta Brīvība" ievads un vēsture

1991.gadā Latvija ieguva politisko brīvību pēc daudz nebrīvē pavadītiem gadiem Krievijas pakļautībā. Bez šaubām bija kādi, kas domāja, ka līdz ar to visas viņu problēmas nu ir galā. Protams, dzīvē viss nav tik vienkārši, dzīve nesastāv tikai no vienas problēmas. Tomēr 1991. gads bija brīnišķīgs Latvijas vēsturē, un mēs slavējam Dievu par piegūto politisko brīvību un par tiesībām Latvijai pašai pieņemt lēmumus.
Protams, Dievs zina, ka dzīvē ir kaut kas vairāk kā tikai politiskā brīvība. Vissvarīgākais notikums visā vēsturē sākās pirms 2000 gadiem ar kāda zēna piedzimšanu kūtī Betlēmē. Šis notikums ir izmainījis mūsu dzīves. Dievs redz visu lielo bildi pilnībā. Viņš jau no sākuma redz, kādas būs beigas.

John-Bakerrick-warren-300x360

1991. gads Latvijai bija jauna politiskā brīvība. Šajā pašā gadā Dievs darbojās kādā citā vietā pasaulē, lai ienestu pat vēl lielāku brīvību cilvēkiem Latvijā. Kāds amerikānis, vārdā Džons Beikers, bija alkoholiķis, kurš nesen bija kļuvis par kristieti. Viņš apmeklēja Saddleback Draudzi Dienvidkalifornijā, vietā ar nosaukumu Lake Forest. Turklāt viņš piedalījās arī kādā Anonīmo Alkoholiķu 12 soļu programmā. Džons Beikers apzinājās, ka viņa augstākais spēks ir Jēzus Kristus, bet par to viņš tika izsmiets AA sanāksmēs. Džons zināja, ka viņam jātiek vaļā no alkohola atkarības, un ka šī 12 soļu programma viņam varētu palīdzēt, bet cilvēkiem viņa draudzes mazā grupā bija grūti saprast viņa cīņu ar alkoholu.

Džons uzrakstīja vēstuli savam mācītājam Rikam Vorenam, un pastāstīja, ka ir vajadzība izveidot kristīgu 12 soļu programmu.
Riks atbildēja: „Tas ir lieliski! Dari to!” Tādā veidā dzima kalpošanas nozare Īsta Brīvība.

Problēma nav pati atkarība; tā ir tikai problēmas simptoms
19 gadu laikā Dievs ir izmantojis šo kalpošanu, lai nestu dziedināšanu un brīvību simtiem un tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Ne tikai cilvēkiem, kas ir alkoholiķi, vai kas cīnās ar narkotikām vai citām atkarībām. Džons un viņa komanda atklāja brīnišķīgu patiesību. Problēma nav pati atkarība; tā ir tikai problēmas simptoms. Ķeršanās klāt pie atkarības nav atrisinājums; tā rezultātā vienkārši tiek mainīti simptomi. Ieradumu veicinoša un grūti maināma uzvedība ir rezultāts, nevis mūsu problēmu cēlonis. Šīs atkarības ir kā zirnekļa tīkli. Tu tos vari noslaucīt, bet, ja neatbrīvosies no zirnekļa, tad drīz vien parādīsies jauns tīkls.

Ne tikai „tiem tur”
Īstas Brīvības mērķis ir nest patiesu brīvību mūsu dzīvēs, ieskatoties acīs problēmām, ne tikai simptomiem. Vēl kāds Džona un viņa komandas atklājums bija tas, ka neatkarīgi no simptomiem, tiek izmantots viens un tas pats ceļš, lai no tā atbrīvotos. Šie paši 12 soļi darbojas gan tam, kas ir alkoholiķis, gan tam, kuru kontrolē dusmas vai vēlēšanās visiem izpatikt.

Īsta Brīvība ir domāta ikvienam, ne tikai „tiem tur”. Tā ir gan skolotājam, gan skolēnam. Patiesībā, ja tā nedarbojas skolotāja dzīvē, tad tā nedarbosies arī skolēna dzīvē. Mēs nevaram cerēt nest brīvību citiem, kamēr mūsu pašu važas nav salauztas. Daudzi, kas iesaistījušies šajā kalpošanās, lai palīdzētu citiem, ir atklājuši, ka šie vienkāršie soļi ir atseguši paslēptās problēmas viņu pašu dzīvēs.
Tā tas ir noticis manā dzīvē. Es iesaistījos kalpošanā, lai palīdzētu ar mūziku, un atklāju, ka Īsta Brīvība atsedza kādas lietas, kas notikušas manā pagātnē. ĪB ir izmainījusi manu dzīvi. Es vēl neesmu galā, bet atrodos ceļā uz brīvību un ar lielu prieku stāstu par to citiem. Ievainoti cilvēki ievaino citus. Dziedināti cilvēki dziedina citus.

DžoAutors:Džo Volters ĪB pielūgsmes vadītājs no Derbijas, Anglijā

 

katieroth
Tel. 28694273
e-pasts

madona-map